Latvijas Mākslinieku saveinība
Par galeriju Izstādes Izstādes galerijā 2021 Izstādes galerijā 2020 Izstādes galerijā 2019 Izstādes galerijā 2018 Izstādes galerijā 2017 Izstādes galerijā 2016 Izstādes galerijā 2015 Izstādes galerijā 2014 Izstādes galerijā 2013 Izstādes galerijā 2012 Izstādes galerijā 2011 Izstādes galerijā 2010 Izstādes galerijā 2009 Izstādes galerijā 2008 Baltijas grafika Jēkabs Spriņģis Ģirts Burvis Inese Siliņa Pēteris Sidars Ingrīda Irbe Akmens, šķēres, papīrīt's Lietuvas glezniecība Stikla māksla Dmitrijs Lavrentjevs Ivars Muižulis Keramikas simpozijs Baiba Osīte Rudens 080808 Sigits Krevaitis Ziemassvētku izstāde Izstādes galerijā 2007 Izstādes galerijā 2006 Fotogalerija Starptautiskie projekti Lokālie sadarbības projekti Diskusijas Pasākumi Aktualitātes Kontakti

INESES SILIŅAS

izstāde

PUTNU BULBULIS

Brīvība un iztēle ir bagātības, uz kurām balstas  gleznotājas Ineses Siliņas daiļrade.  Ineses Siliņas darbu saturs ir daudzplākšņains, ar zemtekstu, kurš atklājas simbolu valodā. Izstādes “Putnu Bulbulis” galvenais ierosmju avots ir pasakas, kuras Ineses Siliņas asociatīvajā iztēlē radušas savdabīga un izteiksmīga traktējuma iespējamību.Tomēr galvenais mākslas tēls ir cilvēks visās tā izpausmēs. Mākslinieces rokraksta specifiku nosaka akvareļa, kurš tiek papildināts ar akrilu, tehnikas izmantojums un virtuoza šīs tehnikas pārzināšana.

 

        Inese Siliņa atzīst :

„Pasakas ir tie brīnišķie sapņi, kuri cilvēkus mūždien vilina. Kas nevar notikt dzīvē, var notikt pasakā. Tur viss var nostāties kājām gaisā līdzīgi kā Markesam, kur Remediosa Daiļā uz līdzenas vietas uzbrauc debesīs. Manu darbu saturs ir pasaku brīva interpretācija, dažbrīd apņemta ar skumju humoru un grotesku. Krāšņais Putnu Bulbulis var būt gan nežēlīgs un visvarens, gan no cilvēku pielūgsmes skumjš un noguris. Savos darbos vēlos panākt emocionālu spriedzi, kā arī sasniegt vispārinājumu un runāt simbolu valodā.”

Inese Siliņa